KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13853462
nr 1385 3462
Edward Smith
(f. 1923), USA
Landskap. Signerad daterad 57. Bladets mått: 42x60, oramat löst blad, akvarell
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:31:32
22/3 19:41:40